Ресторани і бари

Рестораном при готелі зараз нікого не здивуєш, але нам це вдається.
Наше меню переважно складається з європейської та української кухні. У нас Ви зможете скуштувати справжній український борщ, вареники і, звичайно, зможете замовити нарізку з сала з хріном і гірчицею.
Кухня давно стала однією з яскравих рис нашої країни, та у нас Ви дізнаєтеся, чому саме так вийшло. У теплу пору року на території готелю відкривається літній майданчик нашого ресторану.
Тут при Вас приготують великий асортимент страв на мангалі. Ви зможете відокремлено розташуватися в альтанці, самі або зі своєю компанією, де Вам ніхто не перешкодить, або ж Ви можете провести теплий, у всіх відносинах, вечір за столиком в оточенні інших гостей нашого готелю.
Ми стали постійним притулком для багатьох подорожніх, і вечори в нашому ресторані часто нагадують зустрічі давно знайомих друзів.
А коли настає ранок, літній майданчик нашого ресторану перетворюється на робочі місця на свіжому повітрі (на літньому майданчику працює безкоштовне покриття WiFi). Інші готелі в Харкові не можуть запропонувати такі умови.

TravelLine: Аналитика